123527-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Medewerker HR Beheer SW - Cluster BCO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Medewerker HR Beheer SW - Cluster BCO
Beschrijving: Jij bent van werken op typisch Rotterdamse wijze: met lef, initiatief en altijd op zoek naar vormen van samenwerking en ontwikkeling.
Interne identificatiecode: 0003186
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000