123625-2025 - Mededinging
België – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Raamovereenkomst voor het schoonmaken van onze gebouwen (incl. sanitaire voorzieningen, ramen en beglazingen)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het schoonmaken van onze gebouwen (incl. sanitaire voorzieningen, ramen en beglazingen)
Beschrijving: Met deze Europese aanbesteding voor schoonmaakdienstverlening wenst de aanbestedende overheid een overeenkomst te sluiten om tijdens de looptijd van de overeenkomst volgende doelstellingen te realiseren: - De schoonmaakdienstverlening draagt ten allen tijde bij aan een schoon leef- en werkklimaat voor medewerkers en bezoekers van onze locaties. Dit gaat zowel over schoon in technische kwaliteit als in de belevingskwaliteit. - De dienstverlening wordt uitgevoerd met respect voor mens, maatschappij en milieu. - Naast de periodieke schoonmaak, de grote schoonmaak én ramenpoets, kunnen ook bouwschoonmaak, afwassen e.d. tot de aangeboden dienstverlening behoren.
Interne identificatiecode: A-KOBA0-2024-005
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur, 90910000 Reinigingsdiensten, 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA Metropool
Beschrijving: zie opdrachtdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0010
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA Metropool
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA NoordkAnt
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA Zuiderkempen
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA Voorkempen
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA HeLi
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA Noorderkempen
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBArT
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA ZuidkAnt
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor Mirho
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Titel: Ad hoc schoonmaakopdrachten (voor alle KOBA regio’s)
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0002
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA NoordkAnt
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0020
Titel: Ramenpoets (voor alle KOBA regio’s)
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0003
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA Zuiderkempen
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA Voorkempen
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA Heli
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA Noorderkempen
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBArT
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA ZuidkANT
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor Mirho
Interne identificatiecode: 9