123644-2026 - Resultaat
Nederland – Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken – Naleving van Uitkeringsverplichtingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Naleving van Uitkeringsverplichtingen
Beschrijving: Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) is verantwoordelijk voor de sociale zekerheid in Nederland. Binnen deze verantwoordelijkheid vallen onder andere het preventie- en handhavingsbeleid. Een belangrijk onderdeel daarvan is het ontwikkelen van instrumenten die gericht zijn op het voorkomen van misbruik en oneigenlijk gebruik van voorzieningen, en op het bevorderen van naleving van de verplichtingen die verbonden zijn aan het ontvangen van een uitkering. Het onderzoek richt zich daarom primair op het verkrijgen van inzicht in de factoren die van invloed zijn op de naleving van de verplichtingen die samenhangen met het ontvangen van een uitkering. Daarbij wordt onderzocht welke factoren relevant zijn bij naleving van de uitkeringsverplichtingen en op welke wijze deze factoren het gedrag en de keuzes van uitkeringsgerechtigden beïnvloeden. De Overeenkomst geldt in elk geval voor zes (6) jaar De Overeenkomst heeft een looptijd van 9 februari 2026 tot en met 9 februari 2032. Daarna is er de (eenzijdig door Opdrachtgever uit te oefenen) mogelijkheid tot verlenging, zonder wijziging van de geoffreerde totaalprijs voor het kwantitatieve onderzoek. Opdrachtgever verlengt de Overeenkomst maximaal twee (2) keer voor maximaal vierentwintig (24) maanden per keer. Als Opdrachtgever wenst te verlengen wordt dit schriftelijk aan Opdrachtnemer bevestigd voor de einddatum van de Overeenkomst. De looptijd inclusief verlengingen is tot en met 8 februari 2036. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt maximaal € 750.000,-- exclusief btw over een looptijd van tien (10) jaar, inclusief eventuele verlengingen.
Interne identificatiecode: 201865005.011.086
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
Aanvullende classificatie (cpv): 79311400 Economisch onderzoek, 79315000 Sociaal onderzoek, 79720000 Onderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er is een (eenzijdig door Opdrachtgever uit te oefenen) mogelijkheid tot verlenging, zonder wijziging van de geoffreerde totaalprijs voor het kwantitatieve onderzoek. Opdrachtgever verlengt de Overeenkomst maximaal twee (2) keer voor maximaal vierentwintig (24) maanden per keer.