123972-2024 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – Oracle database licenties 2024
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Oracle database licenties 2024
Beschrijving: Deze aanbesteding betreft een aanbesteding in twee deelopdrachten voor de levering van Oracle licenties & support.
Interne identificatiecode: INK/2024 Oracle Technology producten
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Procedure betreft de openbare Europese procedure
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000