See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en plaatsen van containerklassen op school Saigo Sterrenbos en Gibbo Galbergen
Beschrijving: Het project omvat het vernieuwen van de huidige containerklassen door nieuwe containerklassen voor de school Saigo Sterrenbos alsook het leveren van nieuwe containerklassen voor school Gibbo Galbergen. Geplande periode: - 7 april 2025 tot en met 18 april 2025 De werken worden opgedeeld in 2 delen, nl.: Deel 1: Het weghalen van de bestaande containerklassen + het leveren en plaatsen van 2 nieuwe containerklassen. • het verwijderen van de bestaande containerklassen + materiaalcontainer • het verwijderen van de bestaande fundering (stalen platen) + heraanleg rondom de containerklassen • het plaatsen van een fundering • de levering van de containers • de plaatsing van de containers Deel 2: Het leveren en plaatsen van 2 klascontainers voor de school Gibbo Galbergen. • het plaatsen van een fundering • de levering van de containers • de plaatsing van de containers (op elkaar gestapeld) • het aansluiten van de containers op de bestaande riolering en nutsleidingen De inschrijver is verplicht om voor de 2 delen in te schrijven om een geldige offerte in te dienen. De bestaande, gehuurde en nieuwe containers worden ingepland volgens toegevoegde schets en de latere omgevingsvergunning. De omgevingsvergunning is in opmaak en zal voor de plaatsing van de containers afgeleverd worden.
Interne identificatiecode: PPP07D-3600/5051/2024NR36
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44211100 Modulaire verplaatsbare bouwelementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024NR36_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613000 Grote containers
Aanvullende classificatie (cpv): 44211100 Modulaire verplaatsbare bouwelementen