12399-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Gemeente Ermelo 1 Projectleider bouwstenen en 1 Adviseur bouwstenen sociaal domein (duo)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Ermelo 1 Projectleider bouwstenen en 1 Adviseur bouwstenen sociaal domein (duo)
Beschrijving: Projectleider en adviseur Ombuigingen: Sturing op Resultaten binnen het Sociaal Domein Binnen het sociaal domein van de gemeenten Ermelo, Harderwijk en Zeewolde ligt de opdracht om bezuinigingen door te voeren. Daarnaast heeft de Rekenkamer aangegeven dat er meer focus moet komen op de sturing van prestatieindicatoren. De kaders voor de bezuinigingen zijn al bepaald en sluiten aan bij de Nota Sociaal Domein Ermelo, Harderwijk en Zeewolde. Tegelijkertijd wordt op dit moment onderzocht of de vastgestelde kaders voor de bezuinigingen (in zijn geheel) haalbaar en realistisch zijn. Afhankelijk daarvan is het mogelijk dat deze aangepast worden. Ongeacht de uitkomsten van dit onderzoek staat vast dat de (al dan wel of niet aangepaste) doelen van de bezuinigingen gerealiseerd moeten worden. Om dit te kunnen doen is het nodig om aan de hand van indicatoren en monitoring deze bezuinigingen te realiseren. Jullie zijn verantwoordelijk voor het opstellen van indicatoren, de verantwoordelijk beleidsadviseurs mee te nemen in deze ontwikkeling en hen in staat te stellen om dit te volgen, te monitoren en rapporteren. De resultaten van de bezuinigingen worden daardoor helder in kaart gebracht. Op sommige onderdelen van de bezuinigingen zijn minimaal acties in gang gezet, terwijl op andere gebieden de eerste resultaten zichtbaar zijn. Waar nodig zetten jullie projecten op om de doelen van de bezuinigingen te bereiken en deze te monitoren in samenwerking met de gemeenten en de uitvoeringsorganisaties. De resultaten moeten helder in kaart worden gebracht. Daarom zijn we op zoek naar een projectleider en adviseur die deze klus samen gaan klaren. In deze rollen werk je nauw samen met beleidsadviseurs, uitvoerende professionals en externe partners. Samen stel je indicatoren en meetinstrumenten op, zodat de resultaten en impact van de bezuinigingen goed gemonitord kunnen worden.
Interne identificatiecode: T125499
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoop systeem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000