2. Procedure
Procedure
Titel: Food en non-food
Beschrijving: De Opdracht betreft het leveren van Food en non-food voor de locaties van het Andreas College. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2024/0902JB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: tweemaal (2) met twaalf (12) maanden