2. Procedure
Procedure
Titel: Tijdelijke units onderwijshuisvesting voor PO en VO
Beschrijving: het leveren van tijdelijke onderwijshuisvesting voor PO en VO
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70333000 Huisvestingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000