See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Verwerking inerte fracties Imog-recyclageparken (huishoudelijke oorsprong)
Beschrijving: Verwerking inerte fracties Imog-recyclageparken (huishoudelijke oorsprong)
Interne identificatiecode: PPP0NC-335/5171/2025/006
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Recycleerbaar B&S - Anzegem
Beschrijving: Recycleerbaar B&S - Anzegem
Interne identificatiecode: 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Recycleerbaar B&S - Avelgem
Beschrijving: Recycleerbaar B&S - Avelgem
Interne identificatiecode: 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Recycleerbaar B&S - Deerlijk
Beschrijving: Recycleerbaar B&S - Deerlijk
Interne identificatiecode: 3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Recycleerbaar B&S - Kortrijk
Beschrijving: Recycleerbaar B&S - Kortrijk
Interne identificatiecode: 4_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Recycleerbaar B&S - Kruisem
Beschrijving: Recycleerbaar B&S - Kruisem
Interne identificatiecode: 5_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Recycleerbaar B&S - Kuurne
Beschrijving: Recycleerbaar B&S - Kuurne
Interne identificatiecode: 6_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Recycleerbaar B&S - Waregem
Beschrijving: Recycleerbaar B&S - Waregem
Interne identificatiecode: 7_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Recycleerbaar B&S - Wielsbeke
Beschrijving: Recycleerbaar B&S - Wielsbeke
Interne identificatiecode: 8_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Recycleerbaar B&S - Zwevegem
Beschrijving: Recycleerbaar B&S - Zwevegem
Interne identificatiecode: 9_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Recycleerbaar B&S - Imog Harelbeke
Beschrijving: Recycleerbaar B&S - Imog Harelbeke
Interne identificatiecode: 10_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Recycleerbaar B&S - Imog Moen
Beschrijving: Recycleerbaar B&S - Imog Moen
Interne identificatiecode: 11_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Niet-recycleerbaar B&S - Anzegem
Beschrijving: Niet-recycleerbaar B&S - Anzegem
Interne identificatiecode: 12_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Niet-recycleerbaar B&S - Avelgem
Beschrijving: Niet-recycleerbaar B&S - Avelgem
Interne identificatiecode: 13_13
Perceel: LOT-0014
Titel: Niet-recycleerbaar B&S - Deerlijk
Beschrijving: Niet-recycleerbaar B&S - Deerlijk
Interne identificatiecode: 14_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Niet-recycleerbaar B&S - Kortrijk
Beschrijving: Niet-recycleerbaar B&S - Kortrijk
Interne identificatiecode: 15_15
Perceel: LOT-0016
Titel: Niet-recycleerbaar B&S - Kruisem
Beschrijving: Niet-recycleerbaar B&S - Kruisem
Interne identificatiecode: 16_16
Perceel: LOT-0017
Titel: Niet-recycleerbaar B&S - Kuurne
Beschrijving: Niet-recycleerbaar B&S - Kuurne
Interne identificatiecode: 17_17
Perceel: LOT-0018
Titel: Niet-recycleerbaar B&S - Waregem
Beschrijving: Niet-recycleerbaar B&S - Waregem
Interne identificatiecode: 18_18
Perceel: LOT-0019
Titel: Niet-recycleerbaar B&S - Wielsbeke
Beschrijving: Niet-recycleerbaar B&S - Wielsbeke
Interne identificatiecode: 19_19
Perceel: LOT-0020
Titel: Niet-recycleerbaar B&S - Zwevegem
Beschrijving: Niet-recycleerbaar B&S - Zwevegem
Interne identificatiecode: 20_20
Perceel: LOT-0021
Titel: Niet-recycleerbaar B&S - Imog Harelbeke
Beschrijving: Niet-recycleerbaar B&S - Imog Harelbeke
Interne identificatiecode: 21_21
Perceel: LOT-0022
Titel: Niet-recycleerbaar B&S - Imog Moen
Beschrijving: Niet-recycleerbaar B&S - Imog Moen
Interne identificatiecode: 22_22
Perceel: LOT-0023
Titel: Cellenbeton - Anzegem
Beschrijving: Cellenbeton - Anzegem
Interne identificatiecode: 23_23
Perceel: LOT-0024
Titel: Cellenbeton - Avelgem
Beschrijving: Cellenbeton - Avelgem
Interne identificatiecode: 24_24
Perceel: LOT-0025
Titel: Cellenbeton - Deerlijk
Beschrijving: Cellenbeton - Deerlijk
Interne identificatiecode: 25_25
Perceel: LOT-0026
Titel: Cellenbeton - Kortrijk
Beschrijving: Cellenbeton - Kortrijk
Interne identificatiecode: 26_26
Perceel: LOT-0027
Titel: Cellenbeton - Kruisem
Beschrijving: Cellenbeton - Kruisem
Interne identificatiecode: 27_27
Perceel: LOT-0028
Titel: Cellenbeton - Waregem
Beschrijving: Cellenbeton - Waregem
Interne identificatiecode: 28_28
Perceel: LOT-0029
Titel: Cellenbeton - Wielsbeke
Beschrijving: Cellenbeton - Wielsbeke
Interne identificatiecode: 29_29
Perceel: LOT-0030
Titel: Cellenbeton - Zwevegem
Beschrijving: Cellenbeton - Zwevegem
Interne identificatiecode: 30_30
Perceel: LOT-0031
Titel: Cellenbeton - Imog Harelbeke
Beschrijving: Cellenbeton - Imog Harelbeke
Interne identificatiecode: 31_31
Perceel: LOT-0032
Titel: Cellenbeton - Imog Moen
Beschrijving: Cellenbeton - Imog Moen
Interne identificatiecode: 32_32
Perceel: LOT-0033
Titel: Asbestcement - Anzegem
Beschrijving: Asbestcement - Anzegem
Interne identificatiecode: 33_33
Perceel: LOT-0034
Titel: Asbestcement - Avelgem
Beschrijving: Asbestcement - Avelgem
Interne identificatiecode: 34_34
Perceel: LOT-0035
Titel: Asbestcement - Deerlijk
Beschrijving: Asbestcement - Deerlijk
Interne identificatiecode: 35_35
Perceel: LOT-0036
Titel: Asbestcement - Kruisem
Beschrijving: Asbestcement - Kruisem
Interne identificatiecode: 36_36
Perceel: LOT-0037
Titel: Asbestcement - Waregem
Beschrijving: Asbestcement - Waregem
Interne identificatiecode: 37_37
Perceel: LOT-0038
Titel: Asbestcement - Wielsbeke
Beschrijving: Asbestcement - Wielsbeke
Interne identificatiecode: 38_38
Perceel: LOT-0039
Titel: Asbestcement - Zwevegem
Beschrijving: Asbestcement - Zwevegem
Interne identificatiecode: 39_39
Perceel: LOT-0040
Titel: Asbestcement - Imog Harelbeke
Beschrijving: Asbestcement - Imog Harelbeke
Interne identificatiecode: 40_40
Perceel: LOT-0041
Titel: Asbestcement - Imog Moen
Beschrijving: Asbestcement - Imog Moen
Interne identificatiecode: 41_41
Perceel: LOT-0042
Titel: Gips - Anzegem
Beschrijving: Gips - Anzegem
Interne identificatiecode: 42_42
Perceel: LOT-0043
Titel: Gips - Avelgem
Beschrijving: Gips - Avelgem
Interne identificatiecode: 43_43
Perceel: LOT-0044
Titel: Gips - Deerlijk
Beschrijving: Gips - Deerlijk
Interne identificatiecode: 44_44
Perceel: LOT-0045
Titel: Gips - Kortrijk
Beschrijving: Gips - Kortrijk
Interne identificatiecode: 45_45
Perceel: LOT-0046
Titel: Gips - Kruisem
Beschrijving: Gips - Kruisem
Interne identificatiecode: 46_46
Perceel: LOT-0047
Titel: Gips - Kuurne
Beschrijving: Gips - Kuurne
Interne identificatiecode: 47_47
Perceel: LOT-0048
Titel: Gips - Waregem
Beschrijving: Gips - Waregem
Interne identificatiecode: 48_48
Perceel: LOT-0049
Titel: Gips - Wielsbeke
Beschrijving: Gips - Wielsbeke
Interne identificatiecode: 49_49
Perceel: LOT-0050
Titel: Gips - Zwevegem
Beschrijving: Gips - Zwevegem
Interne identificatiecode: 50_50
Perceel: LOT-0051
Titel: Gips - Imog Harelbeke
Beschrijving: Gips - Imog Harelbeke
Interne identificatiecode: 51_51
Perceel: LOT-0052
Titel: Gips - Imog Moen
Beschrijving: Gips - Imog Moen
Interne identificatiecode: 52_52
Perceel: LOT-0053
Titel: Vlak glas - Imog Moen
Beschrijving: Vlak glas - Imog Moen
Interne identificatiecode: 53_53