De werken omvatten reguliere onderhoudstaken en dringende interventies uit te voeren aan en/of vanop de hierna omschreven waterwegen en hun aanhorigheden, volgens de posten van de samenvattende opmeting. Dit betreffen werken met een specifiek waterbouwkundig karakter.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45240000 Waterbouwwerkzaamheden, 45246410 Onderhoud van hoogwaterkeringen, 45247100 Bouwwerkzaamheden voor waterwegen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Onderhoud vanop het water en dringende interventies – Afdeling Regio Centraal, district 2