Soort aanbestedende dienst Ander type: De Nationale ombudsman
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NO EA Beschrijven bedrijfsprocessen
Referentienummer: 201865002.155.057
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Wij hebben momenteel een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de ondersteuning en advisering bij het beschrijven van bedrijfsprocessen. De raamovereenkomst loopt af op 28 februari 2023. Wij hebben ook na afloop van de huidige raamovereenkomst behoefte aan ondersteuning en advisering bij het beschrijven van de bedrijfsprocessen. Wij willen daarom een nieuwe raamovereenkomst met één dienstverlener aangaan.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 72225000 Evaluatie en onderzoek van systeemkwaliteitsborging, 79720000 Onderzoeksdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Scope van de Opdracht
Wij willen onze bedrijfsprocessen continue optimaliseren. Om de bedrijfsprocessen te kunnen optimaliseren brengt u eerst de bedrijfsprocessen in kaart of actualiseert u de bedrijfsprocessen. Wij zijn opzoek naar een samenwerkingspartner die ons op verzoek helpt bij het in kaart brengen, actualiseren en het vervolgens optimaliseren en vastleggen van de bedrijfsprocessen. Het gaat om zowel de primaire processen als de bedrijfsvoeringsprocessen. Daarnaast brengt u documentatie op orde en leidt u indien gewenst de medewerkers van Opdrachtgever op.