2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie, beheer, onderhoud en hosting studiekeuze database (Database)
Beschrijving: De aan te besteden opdracht omvat de realisatie, hosting, beheer en onderhoud van: - een database inclusief koppelvlakken; - een voortbrengingsomgeving inclusief koppelvlakken; - een autorisatiesysteem voor het geven van toegang van afnemers tot de database. Meer informatie is te vinden in het document. De omvang van de opdracht is naar schatting € 216.000 inclusief btw voor de realisatie van de database en per jaar € 96.000 inclusief btw voor onderhoud, beheer en hosting.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72320000 Databasediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Realisatie, beheer, onderhoud en hosting studiekeuze database
Beschrijving: - -
Interne identificatiecode: 1