2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding Exploitatie IJsbaan Twente
Beschrijving: De gemeente Enschede is voornemens het beheer en de exploitatie van de overdekte (kunst)ijsbaan, inclusief bijbehorende inventaris en terreininrichting hierna te noemen "de Accommodatie" van ijsbaan Twente, uit te besteden. Omschrijving van de opdracht Het risicodragend exploiteren van de IJsbaan conform deze uitvraag. De exploitant zorgt dat de ijsbaan jaarlijks is geopend van minimaal 1 oktober tot 1 april van het jaar daarop voor het beoefenen van de schaatssport. Hier hoort ook bij: exploiteren horecadeel verhuur van schaatsen aanbieden of faciliteren van schoolschaatsen Meer in het bijzonder betreft deze aanbesteding het recht en de plicht om de accommodatie jaarrond te beheren en te exploiteren voor de periode van tien (10) jaar met de mogelijkheid tot een verlenging voor een periode van twee (2) maal vijf (5) jaar. De beoogde ingangsdatum van de contractperiode is gesteld op 1 mei 2025. Aan deze datum kunnen door de nieuwe exploitant van de accommodatie geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: 2024-06-WB/T68592
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92610000 Exploitatie van sportaccommodatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000