2. Procedure
Procedure
Titel: DAS Inhuur adviseurs Vastgoed en Facilitair
Beschrijving: De Erasmus Universiteit Rotterdam voorziet de komende tijd een sterk groeiende behoefte aan capaciteit en expertise op het gebied van vastgoed en facilitair (zowel voor beleid als opgaven). Om daar goed op in te kunnen spelen is een flexibele inhuur van diverse adviseurs nodig. De werkzaamheden waarop de inhuur van adviseurs betrekking hebben, zijn opgenomen in twee categorieën: a. Vastgoed en b. Facilitair. Deze categorieën en indicatieve functieprofielen zijn nader beschreven in de Leidraad en bijlagen. Per categorie is een overzicht opgenomen van voorbeelden van disciplines en werkzaamheden bij deze dienstverlening. Er zal voor iedere Nadere Offerteaanvraag vanuit deze DAS een werkbeschrijving (Inhuurprofiel) worden gemaakt waarop de EUR kan sturen: welke input is nodig, welke activiteiten binnen het project moeten worden uitgevoerd en tot welke output moet dat leiden. De exacte werkzaamheden en activiteiten zullen per Nadere Overeenkomst worden gespecificeerd. De werkzaamheden van de opdrachten die binnen het DAS Inhuur adviseurs Vastgoed en Facilitair kunnen worden uitgezet, hebben overwegend betrekking op de tijdelijke inzet ten behoeve van de dienst Real Estate & Facilities (RE&F). Echter, ook andere diensten en faculteiten van de aanbestedende dienst EUR kunnen desgewenst een Nadere Offerteaanvraag plaatsen binnen de categorieën van dit DAS. Real Estate & Facilities (RE&F) is de dienst binnen Professional Services van de Erasmus Universiteit Rotterdam (EUR) die verantwoordelijk is voor het beleid en uitvoering van vastgoedbeheer en de facilitaire dienstverlening van de EUR. RE&F regelt het beheer en onderhoud, de faciliteiten en de veiligheid van gebouwen op campus Woudestein, EUC en ISS. Daarbij hoort bijvoorbeeld (ver)bouw en onderhoud van het campusterrein en de gebouwen, maar ook het regelen van schoonmaak, afvalverwerking, post, catering, meubilair, verhuisdiensten, warme dranken, parkmanagement, parkeermanagement, binnengroen, studieplekken en beveiliging. Ook inkoop, zalenplanning, kunst en duurzame bedrijfsvoering horen tot het takenpakket van RE&F. RE&F voert als vastgoed en facilitair beheerder binnen EUR vele projecten uit die voor het succes van EUR van belang zijn. Voorbeelden van projecten die RE&F in haar portefeuille beheerd zijn (ver)bouw en renovatie, kwaliteitsverbetering dienstverlening, begeleiden van aanbestedingen, verhuizingen etc.
Interne identificatiecode: T74015
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000