Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Onkruidbestrijding via stoom, heetwater- of combitechniek op het grondgebied van Lier - perceel 2
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Onkruidbestrijding via stoom, heetwater- of combitechniek op het grondgebied van Lier - perceel 3
Perceel nr.: 3