2. Procedure
Procedure
Titel: Verkeers- en straatnaamborden
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren (en het incidenteel plaatsen) van verkeers- en straatnaamborden inclusief aanverwante buispalen, klemmen et cetera binnen de gemeente Groningen. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van 2.400.000 euro exclusief btw.
Interne identificatiecode: 2024-115
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34992200 Verkeersborden
Aanvullende classificatie (cpv): 34992300 Straatnaamborden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verleningsoptie