125516-2022 - MededingingBelgië-Gent: Juridisch advies
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor juridische adviesverlening • Perceel 1: juridisch advies voor CREAT-klanten • Perceel 2: juridisch advies voor TMVW
Referentienummer: TMVW-ALL-21-010-F21_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79111000 Juridisch advies
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst met kantoren gespecialiseerd in het verlenen van extern juridisch advies binnen meerdere specifieke rechtsgebieden tegen een ‘blended’ uurtarief.
De overeenkomst wordt opgedeeld in 2 percelen:
• Perceel 1: juridisch advies voor CREAT-klanten;
• Perceel 2: juridisch advies voor TMVW.
Op grond van de gesloten raamovereenkomst voor perceel 1 dienen de weerhouden inschrijvers – tijdens de volledige looptijd ervan – dezelfde voorwaarden ook aan te bieden aan eventuele toekomstige afnemers (cf. lijst met CREAT-klanten). Door zijn inschrijving verklaart de inschrijver zich akkoord met deze manier van werken zonder meerkosten.
De opdrachtnemers dienen over een ruime kennis te beschikken en over vertrouwdheid met de openbare sector enerzijds en zullen snel en accuraat én met de nodige flexibiliteit dienen in te spelen op een breed scala aan vragen (over alle rechtstakken heen) anderzijds.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 1: juridisch advies voor CREAT-klanten
Perceel nr.: 2
Perceel 2: juridisch advies voor TMVW