125700-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwen van basisschool – Realisatie Unilocatie Grevenbicht-Obbicht
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie Unilocatie Grevenbicht-Obbicht
Beschrijving: Nieuwbouw van een integraal kindcentrum, bestaande uit een basisschool, een kinderdagopvang en BSO, een gymnastiekzaal en een club-/kleedgebouw voor de sportvelden. Aan de hand van de aanbestedingsleidraad en de bestekken kan men zich een beeld vormen van de omvang van de opdracht.
Interne identificatiecode: Z24524916
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45214210 Bouwen van basisschool
Aanvullende classificatie (cpv): 45351000 Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Nieuwbouw van een integraal kindcentrum, bestaande uit een basisschool, een kinderdagopvang en BSO, een gymnastiekzaal en een club-/kleedgebouw voor de sportvelden.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45350000 Werktuigbouwkundige installaties