126094-2024 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Gebied Zuid-Holland Noord - Opname & Engineering EV K-008417
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gebied Zuid-Holland Noord - Opname & Engineering EV K-008417
Beschrijving: De aanbesteding vindt plaats als een niet-openbare procedure op grond van het ARN2016 Deel II alsmede de Europese als oproep tot mededinging gepubliceerde Erkenningsregeling ProRail (EP2019), branchedeel Ingenieursbureaus. zie aanbestedingsdossier
Type procedure: Andere procedure in één fase
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Opname & Engineering EV K-008417
Beschrijving: Opname & Engineering EV K-008417
Interne identificatiecode: 1