2. Procedure
Procedure
Titel: Communicatieonderzoeken
Beschrijving: Diverse typen communicatieonderzoeken
Interne identificatiecode: Communicatieonderzoeken
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000