126239-2023 - MededingingNederland-Hilversum: Printers en plotters
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Multifunctionele Printers
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30232100 Printers en plotters
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht
De NPO is voornemens een (1) overeenkomst af te sluiten met betrekking tot (Multifunctionele) Printers. De NPO is voornemens om aan een (1) inschrijver de opdracht te gunnen.
De NPO gunt de opdracht aan de inschrijver op basis van de beste prijs-kwaliteitsverhouding (beste PKV).
NPO wil  graag de huidige MFP's en laserprinters, inclusief accessoires, software en toebehoren, vervangen. NPO wil beide soorten printers opnemen in hetzelfde contract. De Multifunctionele Printers, Laserjets en Plotters met jaarlijks onderhoud.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De NPO is voornemens een (1) overeenkomst af te sluiten met betrekking tot (Multifunctionele) Printers. De NPO is voornemens om aan een (1) inschrijver de opdracht te gunnen.
De NPO gunt de opdracht aan de inschrijver op basis van de beste prijs-kwaliteitsverhouding (beste PKV).
NPO wil graag de huidige MFP's en laserprinters, inclusief accessoires, software en toebehoren, vervangen. NPO wil beide soorten printers opnemen in hetzelfde contract. De Multifunctionele Printers, Laserjets en Plotters met jaarlijks onderhoud.