126304-2026 - Resultaat
België – Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken – Aanleveren statistieken weerbericht
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanleveren statistieken weerbericht
Beschrijving: VRT voorziet op al haar platformen (TV, Radio, Online) een weerbericht. Dit is gebaseerd op betrouwbare weersinformatie die snel en correct dient aangeleverd te worden. Niet alleen de specifieke weerinformatie en voorspellingsdata voor onze weerankers moet op VRT toekomen en/of raadpleegbaar zijn, maar ook de data die de systemen nodig hebben, waarmee o.a. "Het Weer" op de netten één en Canvas wordt geproduceerd, moet op een zeer specifieke manier worden aangeleverd. Bedoeling is om een raamovereenkomst af te sluiten met 1 partner die ons deze data zal aanleveren en ons zal voorzien in de nodige dienstverlening.
Interne identificatiecode: 2024/OO/398
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1