See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Studieopdracht transformatie en vernieuwing van de Beursschouwburg, Brussel
Beschrijving: De Vlaamse Gemeenschap en Beursschouwburg zoeken een multidisciplinair en dynamisch ontwerpteam voor de renovatie en herinrichting van de Beursschouwburg. Met een zorgvuldig ontworpen en duurzame architectuur willen we het gebouw en de werking toekomstbestendig maken. Het streefdoel is een duurzame, flexibele en toegankelijke infrastructuur die de artistieke ambities van het huis helpt waarmaken.
Interne identificatiecode: 2023 /HFB/OO46/112999
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023 /HFB/OO46/112999 - 1
Interne identificatiecode: P1_Bovenbouw Architecten