2. Procedure
Procedure
Titel: SZW EA - Periodieke rapportage Wet SUWI 2020-2025
Beschrijving: De Wet Structuur uitvoeringsorganisatie werk en inkomen (de Wet SUWI) regelt de structuur voor de uitvoering van taken met betrekking tot de arbeidsvoorziening en sociale verzekeringswetten. Deze structuur moet bijdragen aan twee hoofddoelen: het bieden van bestaanszekerheid en het bevorderen van arbeidsparticipatie. In 2021 is de beleidsdoorlichting van de uitvoering van het SUWI-stelsel in de periode 2015-2020 afgerond. In tegenstelling tot de laatste beleidsdoorlichting, die terugkeek op een periode van bezuinigingen, zal de periodieke rapportage 2020-2025 juist terugkijken op een periode van intensiveringen in de uitvoering. De periode 2020-2025 staat in het teken van herstel van het vertrouwen in de overheid en extra investeringen in de verbetering van de uitvoering en het samenspel met beleid. Er is meer aandacht gekomen voor het burgerperspectief, doenvermogen en vereenvoudiging van wet- en regelgeving, onder de noemer van samen sturen op publieke waarden. Bestaanszekerheid als ‘outcome’ van het SUWI-stelsel is meer centraal komen te staan. Op basis van drie wettelijke verplichtingen, die hieronder vermeld staan, dient de Wet SUWI periodiek te worden doorgelicht. Dit betreft de periodieke rapportage Uitvoering (artikel 11 van de SZW-begroting), de evaluatie van de Wet SUWI (Wet structuur uitvoeringsorganisatie werk en inkomen) en de evaluatie in het kader van artikel 39 van de Kaderwet ZBO’s (Zelfstandige bestuursorganen). Deze verplichtingen geven de hoofdlijnen aan van de periodieke rapportage over het tijdvak 2020-2025.
Interne identificatiecode: 201865005.011.079
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek, 73300000 Planning en uitvoering van onderzoek en ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000