2. Procedure
Procedure
Titel: Levering HVO100
Beschrijving: Gemeente Zoetermeer beschikt op de locatie van de afdeling Afvalinzameling over een tankeiland voor diesel waar gemeentelijke voertuigen en werkmaterieel per jaar in totaal circa 180.000 liter diesel afnemen. De diesel wordt binnen de huidige Raamovereenkomst door de Opdrachtnemer ‘in bulk’ geleverd in een ondergrondse tank. De Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor tijdige en voldoende leveringen. Met deze aanbestedingt worden geïnteresseerden in de gelegenheid gesteld een Inschrijving te doen. hetBeschrijvend document heeft als doel het op een toetsbare en transparante wijze aangaan van een Raamovereenkomst met één (1) Contractant voor Levering brandstof (HVO100). 180.000 liter per jaar.
Interne identificatiecode: 2023-051771
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Levering HVO100 180.000 liter
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen opties