127118-2026 - Mededinging
Nederland – Afval- en vuilcontainers en bakken – Levering van kunststof rolcontainers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van kunststof rolcontainers
Beschrijving: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van kunststof 140/240 liter minicontainers en kunststof verzamelcontainers. Optionele levering kunststof 140/240 liter minicontainers. Levering van 100.000 stuks kunststof 140/240 liter minicontainers en 2.000 stuks kunststof verzamelcontainers. Optionele levering tussen de 75.000 en 150.000 stuks kunststof 140/240 liter minicontainers.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Levering van kunststof 140/240 liter minicontainers en kunststof verzamelcontainers. Optionele levering kunststof 140/240 liter minicontainers. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van zesmaal maximaal één jaar.