127266-2025 - Mededinging
België – Drukwerk en aanverwante producten – Raamovereenkomst voor het aanleveren en plaatsen van maatwerk display- en promotiemateriaal
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het aanleveren en plaatsen van maatwerk display- en promotiemateriaal
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het aanleveren en plaatsen van maatwerk display- en promotiemateriaal
Interne identificatiecode: AKD-2024/155
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AKD-2024/155 - 1
Interne identificatiecode: 1