127359-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-'s-Gravenhage: Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU