127380-2025 - Mededinging
België – Apparatuur voor hartchirurgie – aankoop, levering en installatie van apparatuur voor inrichting cathlab
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: aankoop, levering en installatie van apparatuur voor inrichting cathlab
Beschrijving: Deze opdracht omvat de aankoop, levering, installatie en indienststelling van twee monoplane röntgeninstallatie voor diagnostische coronarografie, interventionele cardiologie. Dit betreft één hoofdzaal en een tweede bijkomende zaal als back-up. implantatie van pacemakers en defibrillatoren en cardiale elektrofysiologische onderzoeken zijn buiten beschouwing van deze opdracht en niet van toepassing binnen deze overheidsopdracht. Hierbij zijn minstens ook volgende elementen inbegrepen: - onderhoud en support - opleiding
Interne identificatiecode: PPP0SU-129/5017/2024/LAS/KV/059
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33182300 Apparatuur voor hartchirurgie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/LAS/KV/059_1