127389-2026 - Mededinging
Nederland – Personeels- en loonlijstdiensten – Salarisadministratie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Salarisadministratie
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op het ondersteunen en, waar passend en verantwoord, gefaseerd uitvoeren van werkzaamheden binnen de salarisadministratie van opdrachtgever. Het doel van de opdracht is het borgen van de continuïteit, kwaliteit en compliance van de salarisadministratie en het realiseren van een beheerste ontwikkeling naar een samenwerkingsmodel waarin opdrachtgever de strategische en kaderstellende regie behoudt. De scope van de opdracht omvat onder meer de volgende werkzaamheden: - ondersteuning bij en, in latere fasen, (gedeeltelijke) uitvoering van werkzaamheden binnen de salarisadministratie, waaronder het verwerken en controleren van mutaties, het uitvoeren van salarisruns, correcties en jaarwerk, en het signaleren van afwijkingen en risico’s; - bijdragen aan de totstandkoming en controle van salarisgerelateerde output en rapportages, waaronder loonstroken, aangiften, journaalposten en rapportages ten behoeve van HR, Finance en externe partijen; ondersteuning bij het functioneel beheer en het gebruik van de door opdrachtgever gehanteerde HR- en salarissystemen, inclusief het testen en implementeren van wijzigingen als gevolg van wet- en regelgeving, cao-wijzigingen of interne aanpassingen; - bijdragen aan service en support richting HR, leidinggevenden en medewerkers met betrekking tot salarisadministratie; het expliciteren, vastleggen en actualiseren van processen, werkinstructies en verantwoordelijkheden, gericht op kennisborging, overdraagbaarheid en het verminderen van afhankelijkheden; - het leveren van advies en ondersteuning bij de verdere professionalisering en doorontwikkeling van de salarisadministratie, waaronder het signaleren van relevante ontwikkelingen in wet- en regelgeving en het doen van verbetervoorstellen. Onderdeel van de werkzaamheden is het toepassen van en adviseren over relevante wet- en regelgeving (waaronder WNT) op het gebied van salarisadministratie en arbeidsvoorwaarden. De exacte invulling, omvang en fasering van de werkzaamheden worden gedurende de looptijd van de overeenkomst in overleg tussen opdrachtgever en opdrachtnemer vastgesteld en kunnen in de tijd wijzigen, afhankelijk van de behoeften van opdrachtgever en de ontwikkeling van de samenwerking. Voor meer details wordt verwezen naar het offerteverzoek.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79631000 Personeels- en loonlijstdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000