See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: AnnoNu- Architectendiensten voor nieuwbouw KC De Kinderhof
Beschrijving: SKOSS-KPOA, (per 1 augustus nieuwe naam AnnoNu) is voornemens een opdrachtnemer te selecteren voor architectendiensten voor de nieuwbouw van KC De Kinderhof.
Interne identificatiecode: 25.2024
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000