2. Procedure
Procedure
Titel: Vervanging Ned Magazijn Basis
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een opdracht voor het leveren van een oplossing voor Gegevensdistributie en -magazijn ter vervanging van de huidige opdracht. De oplossing dient op 1-11-2024 operationeel te zijn. De nieuwe oplossing zal als SaaS afgenomen worden. € 550.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72212516 Diensten voor ontwikkeling van uitwisselingssoftware
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Enige perceel
Beschrijving: De opdracht bestaat slechts uit één perceel. € 550.000
Interne identificatiecode: 1