2. Procedure
Procedure
Titel: Exploitatie Dommelbad 2024 e.v.
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op het risicodragend en duurzaam beheren en exploiteren van het Dommelbad, de bijbehorende horecavoorziening en overige ruimte(n) zoals beschreven in het PvE (bijlage 1 bij dit aanbestedingsdocument). De accommodatie is en blijft in eigendom van de Gemeente Boxtel. Zwembad Het Dommelbad is een duurzaam en energiezuinig zwembad. Er zijn drie zwembassins: een wedstrijdbassin van 25x20 meter met een tribune over de lengte van het bassin; een doelgroepenbassin van 20x10 meter in een aparte ruimte naast het wedstrijdbassin; en een recreatiebassin met een grote glijbaan van 59 meter lang en een peuterbadje met een kleine glijbaan en watersproeiers. Horeca De accommodatie is voorzien van een horecavoorziening die onder de verantwoordelijkheid van de exploitant valt. Deze dient daarbij te voldoen aan de wettelijke kaders waaronder de Wet Bibob. Overige ruimte(n) Van de overige ruimten is er nu één als sportschool ingericht. Deze ruimte kan (in overleg met de opdrachtgever) dezelfde of een andere invulling krijgen. Deze invulling is geheel voor eigen rekening en risico van de exploitant. De dienstverlening omvat alle werkzaamheden die nodig zijn om het zwembad succesvol te exploiteren en daarmee een zwemwatervoorziening voor de verenigingen in de gemeente Boxtel en recreatief zwemwater voor de inwoners van de gemeente en omliggende plaatsen te realiseren. Om de exploitatie mogelijk te maken zal de toekomstige opdrachtnemer voor eigen rekening en risico zorg dragen voor: Personeel om het zwembad te beheren, zoals badmeesters, schoonmakers en administratief personeel. Beheer en correctief onderhoud van het gebouw, installaties en bijbehorende terrein. Nutsvoorzieningen (gas, water, licht) Marketing- en reclame om het zwembad te promoten. Verzekeringen en belastingen. e.d. De exploitatievrijheid door de opdrachtnemer wordt beperkt door de kaders die de gemeente aan de exploitatie stelt (bijvoorbeeld: openingstijden, rooster en verhuurtarieven t.b.v. verenigingen). De uit te voeren werkzaamheden liggen binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Boxtel en vallen onder haar verantwoordelijkheid. Er is geen sprake van een samengevoegde opdracht. De opdracht heeft betrekking op de exploitatie van één zwembad waarbij het belangrijk is dat de verschillende activiteiten in het zwembad op elkaar af worden gestemd. Hierdoor is het voor de opdrachtgever niet wenselijk om de opdracht in percelen te verdelen. Opdelen in percelen zou afbreuk doen aan de integrale exploitatie van het zwembad. De opdracht is als geheel behapbaar voor het relevante MKB. Daarom is het niet noodzakelijk de opdracht in percelen te verdelen om het MKB betere toegang te bieden tot deze opdracht. De opdrachtgever kiest hier dan ook bewust niet voor een verdeling in percelen. De overeenkomsten worden aangegaan voor een periode van minimaal 10 jaar en kunnen in overleg eenmaal verlengd worden met 5 jaar tot een maximale periode van 15 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomsten is 1 juli 2024
Interne identificatiecode: BIZOB-2023-BXT-DTI-00125
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocument 'Exploitatie Dommelbad'.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92610000 Exploitatie van sportaccommodatie
Aanvullende classificatie (cpv): 92600000 Sportdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000