128088-2023 - ResultaatNederland-Bilthoven: Plaatsing van personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Instelling DAS Specialistische inhuur
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79610000 Plaatsing van personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
IUC-RIVM heeft een Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) ingesteld voor specialistische inhuur. Het DAS omvat op dit moment de kwalificaties Veldonderzoekers Milieukwaliteit (1), Hoogopgeleide starters (2) en Kwaliteits- en veiligheidsexperts (3).
Deze publicatie betreft de gegunde opdrachten in de periode 1.2.2022 - 31.1.2023.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Gegunde tenders in het DAS Specialistische inhuur, periode: 1.2.2022 - 31.1.2023.