2. Procedure
Procedure
Titel: BEWAKING VAN PARKINGS TE GENT
Beschrijving: De uit te voeren diensten betreffen het uitvoeren van bewakingsprestaties in de parkings van het Mobiliteitsbedrijf te Gent.
Interne identificatiecode: Mobiliteitsbedrijf -MB03/2023-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De uit te voeren diensten betreffen het uitvoeren van bewakingsprestaties in de parkings van het Mobiliteitsbedrijf te Gent
Interne identificatiecode: 1