1283-2023 - ResultaatNederland-Eindhoven: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf voor vastgoedbeheersysteem
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente Eindhoven (aanbestedende dienst) heeft het voornemen om met de huidige leverancier Planon B.V. een onderhandelingsprocedure op te starten met doel een overeenkomst te realiseren voor het vastgoedbeheersysteem. De beoogde contractduur is vier (4) jaar, met twee (2) maal de mogelijkheid tot verlenging met twee (2) jaar.
De gemeente wenst middels deze publicatie te voldoen aan het transparantiebeginsel voortvloeiende uit de Aanbestedingswet door het voornemen vooraf aan te kondigen.
Zie voor een uitgebreide omschrijving van de inhoud van de opdracht en meer informatie het bijgevoegde document.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De geschatte geraamde waarde van de opdracht is: € 275.000,00
Dit betreft een schatting vanwege het feit dat de onderhandelingsprocedure nog niet heeft plaatsgevonden.