2. Procedure
Procedure
Titel: EA Schoonmaak en glasbewassing
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één (1) opdrachtnemer voor de diensten ten behoeve van schoonmaak zoals omschreven is in dit document en bijhorende bijlagen. Deze opdracht wordt gegund aan de inschrijver die de beste prijs-kwaliteit verhouding heeft uitgebracht. De opdracht betreft in totaal 17 locaties (15 scholen + gymzaal + bestuurskantoor) met in totaal 37.896,20 m² vloeroppervlakte in onderhoud.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De aanbesteding zal leiden tot één overeenkomst ingaande op 17 augustus 2026. Deze overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van drie (3) jaar. Na deze periode vervalt de overeenkomst van rechtswege. De Opdrachtgever heeft de mogelijkheid de overeenkomst met twee (2) maal één (1) jaar te verlengen. Ingeval STWT gebruikt wenst te maken van de verlengingsopties dan wordt de inschrijver hiervan schriftelijk op de hoogte gebracht, minimaal 6 maanden voor de einddatum van de overeenkomst.