12847-2023 - MededingingNederland-Leeuwarden: Diensten voor het wieden van onkruid
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Het handmatig verwijderen van onkruid op verhardingen - Gemeente Leeuwarden
Referentienummer: 2022-157148
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Leeuwarden wenst een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het handmatig verwijderen van onkruid op verhardingen.
Het betreft een raamovereenkomst waarbij, op aanwijs door de toezichthouder, onkruid wordt gewied. Hierbij dient opdrachtnemer zorg te dragen voor personeel en materieel.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 650 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De gemeente Leeuwarden wil middels deze Europees openbare aanbesteding, voor de sector Wijkzaken, onkruid op verharding op basis niveau brengen, conform CROW 2018. Onkruid op verharding wordt door een externe partij voor de gemeente verwijderd doormiddel van borstelmachines. De praktijk wijst uit dat deze machines niet op alle plekken het onkruid kunnen verwijderen. Dit komt bijvoorbeeld door geparkeerde auto’s, smalle stoepen of straatmeubilair.
Doel van deze overeenkomst is het handmatig verwijderen van onkruid op verhardingen. Dit onder aanwijs van een toezichthouder door gebieden planmatig af te handelen.