See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Verwerving van het onderhoud van het elektronisch documentbeheersysteem van Actiris en consultancy
Beschrijving: Actiris wenst het onderhoud te verwerven van de ECM-oplossing (“enterprise content management”), alsook de analyse en de ontwikkeling van deze oplossing voor te zetten en te voltooien.
Interne identificatiecode: 16-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48311000 Software voor documentenbeheer
Aanvullende classificatie (cpv): 48613000 Elektronische informatieverwerking (EDP), 48311100 Systeem voor documentenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 16-2024 - 1
Interne identificatiecode: 1