2. Procedure
Procedure
Titel: Burgerzaken-software gemeente Tynaarlo
Beschrijving: Gemeente Tynaarlo is voornemens om een Overeenkomst aan te gaan met één Opdrachtnemer voor de levering (inclusief het gebruiksrecht), de implementatie, het beheer en het onderhoud van een ICT-oplossing (inclusief koppelingen) voor Burgerzaken voor Gemeente Tynaarlo. Eveneens maakt een conversie van de bestaande oplossingen naar de nieuwe ICT-oplossing deel uit van de Opdracht. Gemeente Tynaarlo beoogt een langdurig partnership hieromtrent aan te gaan. De ICT-oplossing wordt geleverd in SaaS-vorm (Software-as-a-Service) met de concrete voorwaarde dat de ICT-oplossing aldus vanuit de door de leverancier aangeboden / aangewezen locatie(s) remote en webbased voor het gebruik van Gemeente Tynaarlo beschikbaar wordt gesteld. Eveneens wordt het technisch beheer ten aanzien van deze ICT-oplossing door de leverancier in de service inbegrepen en meegeleverd. Het functioneel beheer van de ICT-oplossing geschiedt door Gemeente Tynaarlo zelf. De ICT-oplossing bestaat bij voorkeur uit één systeem Zie hoofdstuk 2.6 van het aanbestedingsdocument voor organisatorische kengetallen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gemeente Tynaarlo is voornemens om een Overeenkomst aan te gaan met één Opdrachtnemer voor de levering (inclusief het gebruiksrecht), de implementatie, het beheer en het onderhoud van een ICT-oplossing (inclusief koppelingen) voor Burgerzaken voor Gemeente Tynaarlo. Eveneens maakt een conversie van de bestaande oplossingen naar de nieuwe ICT-oplossing deel uit van de Opdracht. Gemeente Tynaarlo beoogt een langdurig partnership hieromtrent aan te gaan. De ICT-oplossing wordt geleverd in SaaS-vorm (Software-as-a-Service) met de concrete voorwaarde dat de ICT-oplossing aldus vanuit de door de leverancier aangeboden / aangewezen locatie(s) remote en webbased voor het gebruik van Gemeente Tynaarlo beschikbaar wordt gesteld. Eveneens wordt het technisch beheer ten aanzien van deze ICT-oplossing door de leverancier in de service inbegrepen en meegeleverd. Het functioneel beheer van de ICT-oplossing geschiedt door Gemeente Tynaarlo zelf. De ICT-oplossing bestaat bij voorkeur uit één systeem dat tevens mag bestaan uit een samenhangende combinatie van producten en diensten, maar één Opdrachtnemer en één aanspreekpunt voor de gehele combinatie gedurende de gehele looptijd van de Overeenkomst dient te hebben. Zie hoofdstuk 2.6. van het aanbestedingsdocument voor organisatorische kengetallen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Gemeente Tynaarlo is voornemens een Overeenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer voor een gegarandeerde periode van vijf jaar. De Overeenkomst gaat uiterlijk in op 20 juni 2024, alvorens de start van de implementatie van de ICT-oplossing. De Overeenkomst kan eenzijdig door Gemeente Tynaarlo viermaal optioneel worden verlengd voor de duur van twee jaar.