Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144200 Voertuigen voor de hulpdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: overeenkomst voor 6 jaar
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land