128918-2024 - Mededinging
Nederland – Medische verbruiksartikelen – Levering van intra-ossale infusiesystemen, inclusief opleidingsmateriaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van intra-ossale infusiesystemen, inclusief opleidingsmateriaal
Beschrijving: De opdracht betreft het op afroep leveren van intra-ossale infusiesystemen en of opleidingsmaterialen aan de Aanbestedende dienst. De Producten worden ingezet om via het beenmerg toegang te krijgen tot de bloedbaan, waardoor er bloed en vloeistoffen kunnen worden toegediend. Een bijzonderheid is dat de Producten worden ingezet door gebruikers (hulpverleners) die zijn opgeleid om onder gevechtsomstandigheden aan gewonde collega’s de noodzakelijke geneeskundige hulp te bieden. Vaak gaat het hier om dubbel opgeleid personeel, naast een gevechtsfunctie, hebben ze de neventaak om levensreddende handelingen uit te voeren.
Interne identificatiecode: 21146937
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33141320 Naalden voor medisch gebruik, 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Producten t.b.v. intra-ossale infusie via het sternum (borstbeen)
Beschrijving: Producten t.b.v. intra-ossale infusie via het sternum (borstbeen).
Aanvullende classificatie (cpv): 33141320 Naalden voor medisch gebruik
Opties:
Beschrijving van de opties: Conform herzieningsclausule, zie aanbestedingsdocumenten
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Producten t.b.v. intra-ossale infusie via de proximale humerus (schouderkop)
Beschrijving: Producten t.b.v. intra-ossale infusie via de proximale humerus (schouderkop)
Beschrijving van de opties: Herzieningsclausule, zie aanbestedingsdocumenten