129053-2025 - Resultaat
Nederland – Recruteringsdiensten – Broker Dienstverlening Delft Support
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Broker Dienstverlening Delft Support
Beschrijving: Delft Support maakt gebruik van verschillende Raamovereenkomsten voor het inhuren van externen in het Sociaal Domein. Delft Support wenst alle externe inhuur binnen de organisatie onder te brengen in één Raamovereenkomst waarbij ook het werving- en selectieproces en het afhandelen van administratieve handelingen onder gebracht zullen worden bij de nieuwe Opdrachtnemer. De opdracht heeft een geraamde waarde van € 2.800.000,- (excl. BTW) per jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel, 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van drie (3) jaar met opties tot verlenging.