See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: AMMO25-6020 - Levering en installatie van diverse laboratoriumtoestellen voor de uitbreiding van het Trellis labo
Beschrijving: AMMO25-6020 - Levering en installatie van diverse laboratoriumtoestellen voor de uitbreiding van het Trellis labo
Interne identificatiecode: AMMO25-6020
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AMMO25-6020 - perceel 1- Geautomatiseerde Maxiprep, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Beschrijving: AMMO25-6020 - Perceel 1 - Geautomatiseerde Maxiprep, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: AMMO25-6020 - perceel 2 - Dynamic light scattering toestel, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Beschrijving: AMMO25-6020 - perceel 2: Dynamic light scattering toestel, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: AMMO25-6020 - perceel 3 - Ultracentrifuge, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Beschrijving: AMMO25-6020 - perceel 3: Ultracentrifuge, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: AMMO25-6020 - perceel 4 - Tube welder, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Beschrijving: AMMO25-6020- perceel 4: Tube welder, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: AMMO25-6020 - perceel 5 - QPCR
Beschrijving: AMMO25-6020- perceel 5: QPCR
Interne identificatiecode: 5