2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf- Bedrijfscatering gemeentewerf Rijswijk
Beschrijving: Bedrijfscatering gemeentewerf Rijswijk € 65.000 per jaar. Een overeenkomst van twee jaar met de optie tot jaarlijkse verlenging.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bedrijfscatering gemeentewerf Rijswijk
Beschrijving: De gemeentewerf in Rijswijk is een locatie waar ongeveer 70 medewerkers van de Gemeente Rijswijk en ongeveer 30 medewerkers van De Binnenbaan dagelijks hun ontbijt en/of lunch gebruiken. Een groot deel van deze groep bestaat uit medewerkers van de buitendienst, dit zijn de teams van straatreiniging, groenwerken en civieltechnisch onderhoud. Veel collega’s die gebruik maken van onze kantine zijn ingeschaald in de lagere salarisschalen. Ook voor deze groep moet het lunchaanbod in de kantine toegankelijk zijn. We willen, in het kader van ons vitaliteitsplan, een gezond aanbod, een goede prijs/kwaliteitverhouding en een gastvrije, prettige sfeer tijdens de pauzes. De cateringmedewerker moet daarom goed worden begeleid om dit te realiseren in de kantine van de gemeentewerf. Leo catering heeft ervaring met dit soort bedrijfskantines, werkt met verse producten en met duurzame concepten en voorziet in een goede begeleiding van de medewerker op locatie. Er is met deze cateraar sprake van een gezond aanbod voor een eerlijke prijs. De opdracht betreft een SAS-dienst. De opdrachtwaarde over 4 jaar berekend blijft onder de Europese drempel. In het kader van transparantie, gelijkheid en objectiviteit kondigen wij aan dat wij voornemens zijn te gunnen aan Leo Catering. In het geval belanghebbenden daartegen bezwaar hebben, kunnen zij dit kenbaar maken binnen 20 dagen vanaf het moment van publicatie van deze aankondiging. Er zal door de gegunde partij invulling worden gegeven aan ons SROI-beleid. € 65.000 per jaar. Een overeenkomst van twee jaar met de optie tot jaarlijkse verlenging.
Interne identificatiecode: 1