See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud brandmeldcentrale Egmont 1
Beschrijving: Zie bestek. Gezien de ouderdom van de installatie beseffen wij dat het vervangen van de installatie noodzakelijk is. Echter dit valt onder de verantwoordelijkheid van de eigenaar van het gebouw. Tot de vervanging plaatsvindt, moeten wij verzekeren dat de huidige installatie nog het noodzakelijke preventieve onderhoud ontvangt: Brandmeldcentrale Fideni MKII 1 Herhaalkasten 3 Optische rookmelders ZP730 1325 Thermische rookmelders ZP720 65 Drukknoppen 291 Adresseerbare relais 50 Sirenes 96 Uitgangen 10 Icaros 1 Enigma 1 Back-up Server 1 Nazicht server / concentrator / client 1 24/24h Service 1 Administratie en projectopvolging 1 Verplaatsingskosten 1 De jaarlijkse onderhoudsprestaties volgens de norm NBN S21-100 – 1 & 2: - het nazicht volgens de norm van de staat van de installaties, ten gevolge van wijzigingen aangebracht en meegedeeld door de gebruiker; - het nazicht EN het testen van de goede werking van alle elektronische kringen van de centrale, met inbegrip van alle herhalingsborden, alle interfaces en alle ondergeschikte beveiligingen tot en met de contacten (IN of OUT) in de centrales en interfaces; - het nazicht, de individuele proef en de fysische test van: - alle detectors van de installaties door middel van de testapparatuur volgens de voorschriften van de fabrikant, - alle handbediende brandmelders door het openen of sluiten van de contacten, - alle toestellen voor geluidssignalisaties of optische signalisaties; - het nazicht van het voedingsaggregaat met inbegrip van de hulpbronnen; - het nazicht van het onderhouds- en gebeurtenissenboekje, aangevuld met verklarende aantekeningen betreffende de in het oog springende feiten sinds de laatste onderhoudsbeurt; - het opstellen van een onderhoudsverslag en een attest van goede werking; 5-jaarlijkse omwisseling (NBN S21-100) Zo snel als mogelijk na toewijzing van de opdracht en indien mogelijk nog in 2025, volledig. Tijdens interventies in het kader van deze opdracht zal het mogelijk zijn dat geaccrediteerde personeelsleden van de opdrachtnemer parkeerplaatsen krijgen toegewezen in of rondom onze gebouwen.
Interne identificatiecode: BZAE/P&O6.2/VVA/2025-18
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: BZAE/P&O6.2/VVA/2025-18 - 1
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft een overheidsopdracht voor het afsluiten van een nieuw onderhoudscontract voor de brandmeldcentrale in het gebouw Egmont 1 van de FOD Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, zoals beschreven verder in het bestek.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 50413200 Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties