129487-2023 - MededingingNederland-Delft: Duikdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderwaterwerkzaamheden
Referentienummer: INK2022.310
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
98363000 Duikdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het uitvoeren van diverse onderwaterwerkzaamheden:
- Inspecties aan objecten zoals sluizen, gemalen, keringen
- aanvullende werkzaamheden zoals reinigen
- aanvullende werkzaamheden zoals kleine herstelwerkzaamheden
- Inzet in geval van calamiteiten
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie beschrijvend document