Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
Aanvullende classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
Opties:
Beschrijving van de opties: Optionele verlenging looptijd raamovereenkomst
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Amsterdam (NL329)