2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop woonunits Spectrum
Beschrijving: Om de activiteiten rond zelfstandig wonen op het domein te verschalen, wenst Monnikenheide - VZW Emmaüs 4 woonunits aan te kopen voor campus Spectrum in Wuustwezel. Onze organisatie is hiervoor op zoek naar een leverancier voor het ontwerp, de bouw en installatie van deze wooneenheden. We kiezen voor een mededingingsprocedure met onderhandeling om via deze weg in dialoog te kunnen gaan met de inschrijvers zodat de offertes aansluiten bij de noden van onze cliënten.
Interne identificatiecode: PPP0TF-1676/6100/I-26005
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44211000 Prefabgebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: I-26005_1