129816-2024 - Resultaat
België – Onderhouden van bomen – Snoeien en vellen van bomen 2024 (met optie tot verlengen)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Snoeien en vellen van bomen 2024 (met optie tot verlengen)
Beschrijving: Het werk omvat snoeiwerken en vellingen van bomen op het grondgebied van Dendermonde. Op het grondgebied van Dendermonde dienen diverse snoeiwerken uitgevoerd te worden aan bomen op openbaar domein. De opdracht omvat het snoeien van bomen op afroep, volgens een niet-limitatieve lijst. De lijst en locaties kunnen doorheen het jaar wijzigen en/of verschuiven. Bij het opstellen van de lastvoorwaarden van deze opdracht beschikt de aanbestedende overheid nog niet over de exact benodigde hoeveelheden. Daarom zijn de vermoedelijke hoeveelheden louter indicatief en betreft het een raming. Zij binden de aanbestedende overheid op geen enkele wijze. De inschrijver kan geen schadevergoeding eisen indien deze vermoedelijke hoeveelheden niet bereikt worden of zelfs compleet tot nul herleid worden. De inschrijver wordt geacht zowel in zijn eenheidsprijzen als in zijn totaalprijs alle kosten en heffingen die op de diensten wegen, te hebben inbegrepen, met uitzondering van de belasting op de toegevoegde waarde. Exclusiviteit: De aanbestedende overheid zal al naargelang haar behoeften bestellingen plaatsen in het kader van deze overheidsopdracht. Deze overheidsopdracht verleent geen exclusiviteitsrecht in hoofde van de opdrachtnemer.
Interne identificatiecode: PPP005-2463/4068/2024.01
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Snoeien en vellen van bomen 2024 (met optie tot verlengen)
Interne identificatiecode: 2024.01